سید قیام الدین طباطبایی

آقای نور علی تابنده میگه حضرت فاطمه شهید نشد؛ و به مرگ طبیعی مرده آیا درست میگه؟

آقای نور علی تابنده میگه حضرت فاطمه شهید نشد؛ و به مرگ طبیعی مرده آیا درست میگه؟

آقای نور علی تابنده میگه حضرت فاطمه شهید نشد؛ و به مرگ طبیعی مرده آیا درست میگه؟

ابتدا باید این را به عرضتان برسانم که نور علی تابنده قطب دارویش گنابادی(از صوفی ها) می باشد که حقیقتا در فضای انکار اهل بیت قدم بر میدارند اگر چه در ابتدا با لحن خوب و زیبا و با ظاهری عاشق اسلام و اهل بیت ظاهر میشوند- برای اثبات این سخن میتوانید راجه به او تحقیقات مستندی انجام دهید؛ مثلا در عقاید آنها(صوفی ها) کسی به قطب بشود دیگر نماز بر او واجب نیست و …- و اگر فرصتی شد انشاءالله در اصل تصوف نیز در جای خود بحث خواهد شد.

اما آنچه درباره شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها بیان شد یک حرف غلط است چرا که تاریخ- که بهترین و تنها سند اعتبار یا عدم اعتبار حوادث گذشته گان است- شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها را به صراحت بیان می کند؛ بعنوان نمونه به موارد زیر دقت بفرمایید:

۱٫ از طبری به صورت مسند و متصل از عمار بن یاسر روایتی نقل شده است که عمار در بخشی از آن گوید: «عمر با پا ضربه ای به فاطمه زد که باعث شد ایشان جنین فرزندی را که در شکمش کامل شده بود سقط کند. این ضربه دلیل اصلی بیماری فاطمه و وفات ایشان بود». (دردانه دلداده؛ اثر: محمد جواد طبسی؛ ص۴۱۸) 

۲٫ در فرازی از زیارت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها اینگونه به آن حضرت سلام میدهیم: « … اَلسَّلامُ عَلَیکِ اَیَّتُهَا الصِّدِّیقَهُ الشَّهِیدَهُ … » (مفاتیح الجنان؛ شیخ عباس قمی؛ زیارت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها)

و در دیگر کتب تاریخی این مطلب به وضوح روشن است و کسی که این گونه اظهار نظر میکند باید درباره او متعجب بود و به بی سوادی او یا کینه او به اهل بیت عصمت و طهارت مطمئن.

در تاريخ ۲۱/اردیبهشت/۱۳۹۵ دیدگاه‌ها برای آقای نور علی تابنده میگه حضرت فاطمه شهید نشد؛ و به مرگ طبیعی مرده آیا درست میگه؟ بسته هستند برچسب ها : ،،

درباره نويسنده

وبسایت

دیدگاه ها غیر فعال شده اند

كد ساعت


  • وب راسو
  •  حق نشر
    هرگونه استفاده از مطالب این سایت بدون تغییر در محتوا مجاز است.