سید قیام الدین طباطبایی

انقلاب اسلامی پشتوانه اش قرآن و سنت اهل بیت علیهم السلام است.

انقلاب اسلامی پشتوانه اش قرآن و سنت اهل بیت علیهم السلام است.

حجه الاسلام طباطبایی در جمع مدیر و کارکنان جهاد کشاورزی شهرستان باغمک و مردم کوی منجنیق ضمن تبریک فرا رسیدن ایام دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی: انقلاب اسلامی ایران پشتوانه اش قرآن و سنت اهل بیت علیهم السلام است. هر برنامه از فعالان سیاسی انقلابی صادر شد مبنای قرآنی دارد یا از سنت اهل بیت دلیلی بر آن وجود دارد؛ حضرت امام هم بار ها نصیحت کردند که مخالف دستورات دین اسلام عمل نشود ولی حکومت وقت مخالفت می کرد تا در قضیه کاپیتولاسیون بحث شدت یافت و حرف های امام پذیرفته نمی شد و امام را تبعید کردند؛ در کاپیتولاسیون ارزش مسلمانان در مقابل غیر مسلمانان کلا نادیده گرفته شده و حتی از حیوانات آنها و این مخالف آیات صریح قرآن است.

اینها باعث شد مردم مومن در حمایت از علماء و فقهاء، به استناد قرآن و سنت روز به روز عزمشان در مقابله با طاغوت بیشتر شود تا در چنین ایامی در سال پنجاه و هفت حکومت اسلامی در ایران عزیز استقرار یابد و همانطور که حضرت امام رضوان الله علیه فرمودند: الله بر طاغوت پیروز شود.

این چیزی است که نباید فراموش شود! نباید فراموش شود که انقلاب اسلامی برگرفته از مبانی دین مبین اسلام است.

مسائل سیاسی در حوزه انتخابات هم از مسائلی است که این روزها گرمی بخش محافل و مجالس ماست، انتخابات که از ابتدای انقلاب بوده و حضور پر شکوه مردم را به رخ جهانیان میکشد هم مسئله مهمی است که باید با حضور فعال و انتخاب کاندید اصلح در انتخابات گوناگون، از ریاست جمهوری گرفته تا شوراهای شهر و روستا به پیشرفت و تعالی جامعه اسلامی ایران بیفزاییم. کاندید اصلح در مرحله اول باید پایبند به اصول و تعالیم اسلامی باشد که یکی از آنها التزام به ولایت فقیه است تا بتواند در حفظ و نشر اسلام مؤثر باشد.

در تاريخ ۱۳/اردیبهشت/۱۳۹۵ بدون دیدگاه برچسب ها : ،،

درباره نويسنده

وبسایت

دیدگاه خود را بیان کنید


 حق نشر
هرگونه استفاده از مطالب این سایت بدون تغییر در محتوا مجاز است.